PROJEKTY

Přehled projektů, které jsem založil a provozoval od roku 1999.

1999-2018

NETREALIT.cz

V roce 1999 jsem spustil jeden z prvních realitních serverů BYTYvPRAZE.cz. Tehdy ještě statické webové stránky s nabídkou bytů v Praze. Na základě poptávky ze strany realitních kanceláří byla nabídka rozšířena o všechny typy nabídek nemovitostí. V roce 2001 vznikl realitní portál netrealit.cz a byla založena společnost s ručením omezeným. Projekt byl zařazen do inkubátoru 2.0, který pomáhal začínajícím společnostem podobně jako dnešní akcelerátory. Firma postupně rostla a rozšiřovala se o další segmenty v oblasti realit a bydlení (spolubydleni.cz, drazby.cz, katalogbydleni.cz, nebytoveprostory.cz). V roce 2006 portfolio webů oslovilo více než 500 tisíc zájemců o bydlení měsíčně z celé ČR. V tomto období jsem přenechal řízení firmy zaměstnancům a začal se plně věnovat novému projektu eStránky.cz. Přestože, jsem měl několik možností firmu prodat, tak jsem to neudělal. Provoz realitních serverů jsem ukončil na konci roku 2018.

2005-2012

eStránky.cz

Nástroj na snadnou tvorbu webových stránek vznikl z původně jednoduché aplikace na generování fotogalerií, který jsem si nechal naprogramovat pro vlastní potřebu. Postupem času začaly přibývat funkce až se z toho stal komplexní nástroj, který na trhu chyběl. Vzhledem k úspěchu realitních serverů jsem si mohl dovolit investovat finance do nového projektu. Proto jsem se rozhodl nástroj přetvořit na komerční projekt. Služba dosáhla během několika měsíců a bez investic do marketingu více než 50 tisíc uživatelů. Následujícíc roky se projekt rozšířil o slovenskou a maďarskou verzi(eStranky.sk, eOldal.hu). Díky dobrému načasování, velmi jednoduchému uživateskému rozhraní a skvělým designům vzrostl počet uživatelů na více než 2 miliony. V roce 2010 jsem projekt prodal vydavatelství Sanoma magazines a další 2 roky působil na pozici ředilete.

2014-2016

FXSimulator.com

Po prodeji eStranky.cz jsem se začal více zajímat o investování a spekulace. Hlavním cílem projektu fxsimulator bylo vytvořit obchodní platformu pro obchodování na finančních trzích. V době vzniku nápadu většina brokerů využivala zastaralé technologie (Flash, Silverlight) a bylo jasné, že budou muset přejít na novější technologii umožňující přístup z mobilních zařízení. Předpokládal jsem, že to nebude snadné a proto jsem se rozhodl nejdříve vytořit službu, kde se naučíme zobrazování grafů a otestujeme uživatelské rozhraní. Projekt jsem prodal vývojářské firmě, protože se mi nepodařilo sehnat investora a překlopit projekt do komerční fáze.

2016-2019

AlgoCity.com

V oblasti financí jsem se několik let věnoval tvorbě automatických obchodních strategií. Projekt AlgoCity je nástrojem na sledování výsledků strategií provnávání výkonnosti backtestů a reálných výsledků.

Features

Bootstrap 4 has been noted

Bootstrap 4 has been noted as one of the most reliable and proven frameworks and Mobirise has been equipped to develop websites using this framework.

One of Bootstrap 4's big points

One of Bootstrap 4's big points is responsiveness and Mobirise makes effective use of this by generating highly responsive website for you.

Google has a highly exhaustive list of fonts

Google has a highly exhaustive list of fonts compiled into its web font platform and Mobirise makes it easy for you to use them on your website easily and freely.

Mobirise gives you the freedom to develop

Mobirise gives you the freedom to develop as many websites as you like given the fact that it is a desktop app.

mobirise builder

DROP-DEAD EASY
WEBSITE
MAKER

Cut down the development time with drag-and-drop website builder. Drop the blocks you like into your page, edit content inline and publish - no technical skills required.


What is Mobirise?

Mobirise is an offline app for Window and Mac to easily create small/medium websites, landing pages, online resumes and portfolios, promo sites for apps, events, services and products. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Velit asperiores itaque vero facere laudantium voluptas temporibus mollitia, nisi deleniti illo minima quisquam corporis possimus nesciunt.

BOOST YOUR RANKING

Sites made with Mobirise are 100% mobile-friendly according the latest Google Test and Google loves those websites (officially)! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ut cupiditate est, illum quo. Unde in fugit commodi labore earum harum, minus itaque maxime asperiores voluptatibus, iusto quae, ab dignissimos sequi.

BOOTSTRAP BUILDER

Mobirise themes are based on Bootstrap 3 and Bootstrap 4 - most powerful mobile first framework. Now, even if you're not code-savvy, you can be a part of an exciting growing bootstrap community. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Similique maxime, placeat. Dignissimos incidunt, consequuntur molestiae! Exercitationem tempora qui, non sit quia, voluptate sequi repudiandae accusamus voluptatem expedita ducimus vero incidunt.

TRENDY WEBSITE BLOCKS

Choose from the large selection of latest pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, content slider, responsive image gallery with lightbox, parallax scrolling, video backgrounds, hamburger menu, sticky header and more. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Possimus, nam officia. Repellendus quae modi eaque sed, aliquam molestias, amet neque blanditiis illo ratione eos! Unde minima porro, consequatur eveniet dolore!

HOST ANYWHERE

Publish your website to a local drive, FTP or host on Amazon S3, Google Drive, Github. Don't limit yourself to just one platform or service provider. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Laboriosam, nisi, ea. Excepturi dolores, laborum ipsum soluta aliquid, ullam repellat ratione iste harum voluptatem? Alias id blanditiis, sequi possimus dolorem dolorum.

IMAGE/CONTENT SLIDER

Create a responsive, touch-swipe slideshow with Mobirise bootstrap slider. Add images, text, buttons to slides, set autoplay, full-screen, full-width or boxed layout. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Unde sunt, illo quo ipsa. Laboriosam voluptatem sunt nisi velit incidunt labore, sapiente pariatur ipsam fugiat doloremque asperiores eos ipsum, eveniet cum.

CONTACT FORMS

Easily add subscribe and contact forms without any server-side integration. Just link your email to form and get submissions instantly. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusantium id perspiciatis, sint odit error animi veniam omnis cupiditate distinctio, a quidem deleniti laborum maiores optio laudantium earum vel! Sint, rerum.